Kredi Notu

Kredi Notu 0 Olana Kredi Veren Bankalar Listesi

Kredi notu sıfır olana kredi veren bankalar listesi konusunda, 2021 yılında kredi puanı 0 olan bir kişi nasıl kredi alabilir, şimdi bu yazıda bu soruları cevaplayacağım.

Bir bankadan kredi almak için önce kredi kayıt defterini kontrol etmeniz gerekir. Kredi geçmişiniz zayıfsa ve kredi puanınız düşükse, bankaya başvurunuz olumsuz olacaktır. Banka kredisi için başvuran birçok müşteri sıfır kredi notuna sahip müşterilerdir. Kredi notu 0 olan müşteriler, kötü kredi geçmişi olan müşterilerle aynı krediler için uygun değildir. Bankalar kredi sevmezler çünkü banka kayıtları yoktur.

Ancak, tüm bankalar için geçerli değildir. Kredi notunuz 0 olsa bile, yine de bankanızdan kredi alabilirsiniz. Bazı bankalar daha düşük bir limit olsa bile kredi başvurusunda bulunabilirler. Bu kredi tüketici kredileri için geçerlidir. Ev ve araba kredilerinizde sıfır yoksa kefil isteyebilirsiniz. İstenirse, kredisiz bankalara kredi notu veren bankalar hakkında bilgi veriniz.

Kredi Notu 0 Olana Kredi Veren Bankalar Var Mı?

Kredi notu 0 olan vatandaşlar kredi alabilmek için müşteri olmalıdır. Örneğin, en az altı ay işyerinde çalışmalı ve sigorta yaptırmalısınız. Sigortası olmayanlar ve işte çalışmayanlar, kredi kartı 0 ise kredi kartı alabilirler. İş yerinde düzenli olarak çalışıyorsanız, bir kamu bankasından kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu bankaya 30.000 TL’ye kadar başvuru yapılabilir. Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank bu bankalara aittir. Kredi notu sıfır olan diğer bankalar ise Garanti Bankası, Denizbank ve Akbank’tır. Bu bankalardan düşük bir kredi için de başvurabilirsiniz. Banka şubelerinden belgelerde kredi alabilirsiniz.

Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar Hangileri?

0 veya 1100 puandan az kredi notuna sahip vatandaşlara kredi sağlayan bankalar vardır. Öncelikle size Fibabanka kredisini söylemek istiyoruz. Fibabanka, düşük kredi notuna sahip vatandaşlara 15.000 TL’ye kadar kredi sunuyor.

Bu bankaya başvurmak için belgeleri garantörle almanız ve en yakın Fibabanka şubesine gitmeniz gerekir. Bu bankadan gelir yoksa kredi alamazsınız.

Kredi Notuna Bakmayan Bankalar İçinde “Tercih N Kolay Kredi”

Aktifbank, düşük kredi notuna sahip bir bankadır. Aktifbank, kredi notu bulunmayan bankalardan biridir. Kredi notunuzla ilgili endişeleriniz varsa, www.nkolaykredi.com.tr adresini girerek 40.000 TL 60 aylık kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu banka emekli ve kötü kredi geçmişi olan kişilere kredi sunmaktadır. Kredi başvurunuz onaylandıktan sonra, kredinizi adreste kullanabilirsiniz.

Ayrıca N Kolay Kredi Nedir Nasıl Alınır başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Kredi Sicili Bozuk Olana Kredi Veren Bankalar Hangileri?

Kredi geçmişi zayıf, ancak uygulaması olmayan kişiler kredi alabilir. Krediye başvuran bankadan ipotek kredisi alabilirsiniz. Emekli veya devlet memuruysanız, kredi notuna veya kredi kayıt kuruluşuna bakmadan kredi alabilirsiniz. Daha fazla bilgi için lütfen Devlet Yetkililerine Kredi sayfasını ziyaret edin.

Kredi kaydınız nedeniyle kredi alamıyorsanız, ipotek kredisi sağlayarak kredi alabilirsiniz. Bunu yapmak için, Mortgage Kredi Bankası sayfasına gidip o banka hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Ziraat Bankası Kredi Notu Düşüklere Kredi Veriyor Mu?

Ziraat Bankası, kredi notu sıfır, kredi notu düşük olan bir bankadır. Bu bankadan kredi almak için uzun bir çalışma süreniz ve 6 aydan uzun bir süredir sigortacılık yapmanız gerekir. Belgelerinizle en yakın Ziraat Bankası’na kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. 30.000 TL’ye kadar 60 aylık kredi alabilirsiniz. Ziraat Bankası’nda ödeme yapan bir müşteriyseniz, kredi puanınız düşük olsa bile istediğiniz kadar kredi alabilirsiniz. En yakın banka şubesine kredi başvurusu yapmak daha sağlıklı olacaktır.

Kredi Notu Sıfır Olana Kredi Kartı Veren Bankalar

Kredi notu sıfır olan vatandaşlar puanlarını hızlı bir şekilde artırmak için kredi kartı almalıdır. Kredi notu 0 olan herkes kolayca kredi kartı alabilir. Alınan kredi kartı ilk karttır, bu nedenle en düşük limit olacaktır. Düzenli harcama yaparak ve borçlarınızı ödeyerek hem kredi puanınızı hem de kredi kartı limitinizi artırabilirsiniz. Kredi notu 0 ve kolay kredi kartı olan bankalar;

  • Akbank Axess Kredi Kartı
  • Deniz Bank Bonus Kredi Kartı,
  • Yapı Kredi Dünya Kredi Kartı
  • Odeabank BankO kredi kartı
  • İş Bankası Maksimum Kredi Kartı

Size bir banka tarafından maaş ödemesi yapılıyorsa, önce o bankanın kredi kartı uygulanmalıdır. Örneğin, TEB Bank tarafından size ödeme yapılırsa, TEB Banka ait kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.

[safir_list id=487]

Kredi Notum Düşük Nasıl Yükseltebilirim?

Düzenli ödemeler, kredi kartı veya kredi kartı ürününüzün notunu yükseltmenizi kolaylaştırır. Burada dikkat edilmesi gereken nokta, kredi notlarının hemen düşmesi ve hızlı bir şekilde yükselmemesidir. Bir kredi kullanıyorsanız, bu kredi bölünmesini bir gün bile geciktirmeyin.

Bu olumsuz durum derhal puanınızı etkiler. Kredi kartı kullanıyorsanız, minimum tutarı ödemeye devam etmeyin. O ay borcun tamamını ödeyemiyorsanız, asgari bir ödeme yapın. Ayrıca, kredi kartınızdan nakit alırsanız, kredi puanınız düşecektir. Kredi kartınızla alışverişe devam edin ve aynı gün ödeyin.

Bu, kredi puanınızı 3-4 ay sonra artıracak ve hem limiti arttırmanıza hem de krediyi almanıza yardımcı olacaktır. Kredi kartı alırsanız, başka bir ay içinde başka bir bankaya başvurunuz. 2 kredi kartı olan müşteriler daha yüksek olacaktır.

Yukarıda kredi notu 0 olan bir kişiye kredi veren bankalar hakkında bilgi verilmiştir. Bu bankalardan hızlı bir şekilde kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Gelir belgesi olmayana kredi veren bankalar listesine de buradaki yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Tufan DEMİRCİ

Kredi ve finans konularında araştırmalar yapmaktan hoşlanırım, araştırmalarımda öğrendiğim bilgileri akıcı ve öğretici şekilde okurlarımla paylaşırım. Bilgisayarlı Muhasebe bölümü mezunuyum. İçeriklerim ve banka sorunlarınız ile alakalı her şeyi bana iletişim bölümünden ve konu altındaki yorum formlarından sorabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu