Kullanım Koşulları Ve Gizlilik

krediblogu.com Dizini, ziyaretçilerin kullanım haklarına saygı duyar. krediblogu.com web sitesinde geçirdiğiniz süre boyunca tam olarak yerine getirmeye çalışıyoruz. Kullanım şartlarının ve gizlilik ilkelerinin bir açıklaması makalenin ilerleyen kısımlarında bulunabilir.

krediblogu.com web sitesinde yayınlanan tüm makale ve içerik, yazarın beğendiği veya paylaşmak istediği makaleler olabilir. Makaledeki fotoğraflar, medya (videolar) ve makaleler, istemeseniz bile telif hakkıyla korunuyor olabilir. Makalenin içeriğinin size müdahale ettiğini veya telif hakkı içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen iletişim formunu kullanarak bizimle iletişime geçin.

İlgili makaleler 24 saat içinde incelenir ve UYARI-KALDIR mantığının geçerli bir nedeni varsa, bunlar değiştirilir veya yayından kaldırılır.

Kullanım Koşulları ve Gizlilik İlkeleri

Web sitesine göz atmadan ve kullanmadan önce Gizlilik ve Kullanım Koşullarını okumalısınız. Web sitemizi ziyaret eden tüm kullanıcıların gizlilik şartlarımızı kabul ettiği düşünülmektedir.

Kredi Bloğu Dizini, Kullanım Koşullarını ve Gizlilik Koşullarını istediği zaman değiştirme hakkını saklı tutar. Ancak, bu değişiklikler bu sayfada yer almaktadır.

krediblogu.com web sitesini kullanırken, üçüncü tarafların yasal haklarını ihlal etmemelisiniz. krediblogu.com bu tür ihlallerden kaynaklanan sorunlardan sorumlu değildir. Bu tür ihlalleri yasadan ve Kazai kapsamından sorumlu tek kişi (kullanıcı).

Kötü niyetli niyetle web sitesini kasıtlı olarak yavaşlatan ve web sitesine zarar verecek şekilde davranan yazılım ve donanımların kullanılması yasaktır. Sunucuya çok sayıda istek göndererek bazı otomatik programlar ve saldırılar, üye kayıt bilgilerini yasadışı bir şekilde yakalamayı gerektirir ve birçok işlem türü çok sayıda sorgu gerektirir.

krediblogu.com web sitesi, hizmet sunmak, yayın yapmak ve kesintisiz iletişim sağlamakla yükümlü değildir. Kredi Bloğu, site ziyaretçilerinin ilgi alanları hakkında bilgi toplama ve bu bilgileri çeşitli amaçlarla teknik olmayan cihazlarla reklam ve içerik sistemleri için kullanma hakkına sahiptir. Feragatnameye bakın.

Web sitemizdeki reklamlara ve promosyonlara bilgilere kötü amaçlı bir şekilde otomatik veya manuel olarak tıklanması yasaktır. krediblogu.com, bu kullanıcıların siteye erişmesini engelleme hakkını saklı tutar. Ayrıca, bu tür kötü niyetli kullanıcılara karşı yasal işlem yapma hakkına da sahipsiniz.

Bilgilendirici bilgiler dışında, sitede yayınlanan reklamları ve promosyonları manuel veya otomatik olarak tıklamak yasaktır. krediblogu.com, kullanıcıların siteye erişmesini engelleme ve normal kullanıcı davranışına uymayan tıklamalarla yasal işlem yapma hakkını saklı tutar.

krediblogu.com web sitesinde yayınlanan reklam ve banner reklamların ve diğer araçların hizmet kalitesinden ve içeriğinden feragat edilmektedir.

Teklif koşulları

krediblogu.com içerik ve makalelerinden alıntı yapmak isteyen takipçiler ve üyeler, yazdıkları alıntıların sadece bir kısmını kopyalayabilir, tüm içerik ve makaleleri kopyalayamaz. Alıntılanan orijinal makaleye, makaleye, içeriğe bağlantı vermeniz gerekir.

Alıntılanan hiçbir içerik, makale veya fotoğraf yeni bir makale gibi değiştirilemez veya yayınlanamaz. Bu tür bir içerik tespit edildiğinde, önce uyarılır, daha sonra yasal sürece girer ve bir avukat tarafından ele alınır.

Yasaklanmış içerik ve yayınlar

– İntiharı teşvik eden ve yönlendiren makaleler ve yayınlar
-Çocuk cinsel istismarı ve manipülasyonu
-İlaçları veya uyarıcıları teşvik etmek ve yönlendirmek
-Sağlığı tehdit eden zararlı madde ve içeriklerin sağlanması
– Müstehcen içerik
-Fuhuş ve fuhuşun teşvik edilmesi
-Oyun ve kumar oyunları ve içeriği kesinlikle yasaktır!

“Kredi Bloğu web sitesinde yayınlanan tüm makale ve içerikler yatırım tavsiyesi değildir.”

Başa dön tuşu