Bankacılık

SMS ile Hızlı Kredi Başvurusu Veren Bankalar

SMS ile kredi veren bankalar var mı? Günümüzde bankacılık teknolojilerinin giderek yaygınlaşması, insanların evden çıkmadan kredi başvurusu yapabilmesine olanak sağlıyor. Mesaj ile kredi veren bankalar, bankaya gönderilecek kimlik numarası ve benzeri diğer bilgilerle kısa sürede kredi başvurusu yapmayı ve onaylanmayı sağlıyor. Eğer geliriniz krediyi alabilmek için yetiyorsa ve kredi notunuz da yetiyorsa, hızlı bir şekilde bankaya attığınız sms ile kredi alabiliyorsunuz peki mesaj ile kredi veren bankalar hangisidir? Hangi bankalar sms ile kredi veriyor?

Hızlı Bir Şekilde Kredi Veren Bankalar

Sms ile kredi veren bankalar, Akbank, Finansbank, Denizbank, Vakıfbank ve Halkbank gibi bankalardır, bu bankalara kısa bir mesaj atarak hızlı bir şekilde kredi başvurusunda bulunabilir ve kredinizi hemen alabilirsiniz. Peki hızlı bir şekilde hangi bankalar kredi veriyor, şartları neler, hangi numaraya sms atmak gerekiyor?

Garanti Bankası

Türkiye’nin en büyük özel bankalarından biri olan Garanti Bankası, hızlı bir şekilde kredi sahibi olmanızı sağlıyor. Garanti Bankası’ndan ihtiyaç kredisi almak istiyor ve bunu sms başvurusu ile gerçekleştirmek istiyorsanız, yapmanız gereken tek bir şey var, o da kimlik numaranızı yazıp bir boşluk bırakarak talep edilen kredi miktarı, vade süresi ve aylık elde ettiğinizi geliri yazıp 3390 adlı numaraya sms göndermek olacaktır, bu şekilde hızlıca kredi alabiliyorsunuz. Kredi için önce bir mesaj geliyor, gelen mesaj kredinizin ön onayı alıp almadığı ile ilgilidir, eğer ön onay alabildiyseniz daha sonra şubeye çağrılmaktasınız.

[safir_list id=231]

Denizbank

SMS ile kredi veren bankalar listemizde Denizbank’ta var. Denizbank, tek bir kısa mesaj ile kredi sahibi olmanızı sağlayan ender bankalardan biridir. Denizbank’tan kredinizi hemen almak için tek yapmanız gereken şey, kimlik numaranız, talep ettiğiniz kredi tutarı, talep edilen vade süresi ve aylık net gelirinizi birer boşluk bırakarak 3280’e gönderin. Denizbank, gönderdiğiniz sms doğrultusunda kredinizi ön başvuruya tabi tutacak ve sonrasında tamamen onaylayacak veya reddedecektir. 

QNB Finansbank

SMS ile kredi başvurusu yapılabilen ender bankalardan biri de QNB Finansbank’tır. Söz konusu bankaya hızlı bir şekilde kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Almak istediğiniz kredi tutarını girmeye gerek kalmadan sadece kimlik numaranızı 5030’a göndererek hızlı bir şekilde kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. SMS ile yaptığınız kredi başvurularında ilk olarak ön onay alırsınız, tam onay alınması için şubeye gelmeniz gerekir. 

Halkbank

Türkiye’nin en büyük devlet bankalarından biri olan Halkbank’ta hızlı ve kolay bir şekilde kredi veren bankalardan biridir. Halkbank sms kredi başvurusu yapabilmek için, KREDI yazın ve birer boşluk bırakarak, kimlik numaranızı, gelirinizi ve talep ettiğiniz kredi tutarınızı yazarak 3452’ye sms gönderin. Gönderdiğiniz sms neticesinde kısa sürede kredi başvurunuz onaylanacak ve hesabınıza yatırılacaktır, bu şekilde çok kolay kredi alabilirsiniz. 

Sitede daha önce yer verdiğimiz şubeye gitmeden kredi veren bankalar konusu da ilginizi çekebilir.

Tufan DEMİRCİ

Kredi ve finans konularında araştırmalar yapmaktan hoşlanırım, araştırmalarımda öğrendiğim bilgileri akıcı ve öğretici şekilde okurlarımla paylaşırım. Bilgisayarlı Muhasebe bölümü mezunuyum. İçeriklerim ve banka sorunlarınız ile alakalı her şeyi bana iletişim bölümünden ve konu altındaki yorum formlarından sorabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu