Kredi Blogu

Soru-Cevap

Bankalar ile yaşamış olduğunuz bireysel kredi, konut kredisi veya taşıt kredisi başta olmak üzere vadeli hesaplar yada herhangi bir bankacılık sorununuz ile ilgili sorularınızı bizlere aşağıdaki formumuzu kullanarak yazabilirsiniz. Sorularınıza istinaden uzman arkadaşlarımız en kısa sürede sorularınızı yanıtlamış olacaklardır. Ayrıca bu bölümde benzer sorunlar hakkında edindiğiniz tecrübelerinizi paylaşmanız diğer okurlara ve kullanıcılara fayda sağlayacağından benzer yorumlarda yönetici tarafından onaylanarak yayına alınacaktır.

YENİ SORU SOR Tüm Soru ve Cevaplar
 1. İsmail dedi ki:

  Ne yaptıysam kredi çekemiyorum kredi alabilmek için ne yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim?

  1. Tufan DEMİRCİ dedi ki:

   Öncelikle belirtmek isteriz ki çok fazla kredi başvurusunda bulunmamalısınız çok fazla kredi başvurusu kredi notunuzu düşürecektir. Öncelikle kredi notunuzu öğrenin ve bankalara düzenli ödemeler yaparak kredi notunuzu 1100 puan üzerine çıkardıktan sonra tekrar kredi çekmeyi deneyiniz.

 2. Kadir dedi ki:

  İşletmem için POS cihazı almak istiyorum. Epey bi banka gezdim ama komisyon oranları aklıma yatmıyor. Tavsiye edebileceğiniz, POS ücretleri uygun olan bir banka var mıdır? Şimdiden teşekkür ederim.

Yeni Soru Sormak İçin Lütfen Formu Doldurun
Sayfa başına git