Sorumluluk Reddi

WEB SİTESİ İÇERİĞİ VE MAKALELER

krediblogu.com, Sağlanan bilgilerin konusu, doğruluğu, bütünlüğü ve kalitesinden biz sorumlu değiliz. krediblogu.com kasıtlı veya kasıtlı veya yanlış hareket etmediği sürece krediblogu.com, verilen bilgilerin kullanımından veya kullanılmamasından veya yanlış veya eksik bilgilerin kullanılmasından kaynaklanan ciddi veya ahlaki zararlardan sorumlu olmayacaktır. Web sitesi içeriği değişebilir ve bağlayıcı değildir. krediblogu.com, sayfanın içeriğinin bir kısmını veya tamamını bildirimde bulunmaksızın değiştirme, ekleme, silme veya geçici veya kalıcı olarak kaldırma hakkını saklı tutar.

E-POSTA

Yasal Uyarı: E-posta mesajları ve e-posta mesajları, eklediğiniz kişi veya kuruma bağlıdır ve gizli, gizli bilgileri ve gizli haklara sahip kişisel bilgileri içerebilir. Bu mesaj ve eklerdeki tüm fikir ve yorumlar sadece adres yazarlarına yöneliktir ve krediblogu.com’nın resmi yorumlarını yansıtmaz. krediblogu.com, e-posta içeriğinde bulunan bilgileri kullananlardan sorumlu değildir. Kimliği doğrulanmış bir alıcıya veya alıcıya mesaj göndermekten sorumlu değilseniz, mesaj içeriğini veya eklerini kullanmayın, bildirimde bulunmaksızın kopyalamayın, yaymayın, başkalarına talimat vermeyin, mesajları ve ekleri silin. Mesajı e-postayla derhal gönderen Kurumumuz, mesajı ve bilgileri değiştirmeyecek, bütünlüğünü ve gizliliğini koruyacak ve e-posta, virüs enfeksiyonu ve / veya hasarınızın içeriğine izinsiz müdahalelerden sorumlu tutulamaz. Bilgisayar sistemi.

BAĞLANTILAR

krediblogu.com’nın sorumluluk alanı dışındaki yabancı web sitelerine doğrudan veya dolaylı bağlantılar (“bağlantılar”) ancak krediblogu.com bu sayfanın içeriğini biliyorsa ve yasa dışı içerik kullanımını teknik olarak engelleyebiliyorsa sorumlu olabilir. . krediblogu.com, bağlantı kurarken bağlantılı sitede yasadışı içerik olmadığını açıkça belirtir. krediblogu.com, mevcut ve gelecekteki mizanpajların, içeriğin veya bağlantılı sayfaların sahipliğini etkilemez.

Bu nedenle, krediblogu.com, bağlantılı tüm sayfaların, bağlantı kurulduğundan bu yana değişen bağlantının içeriğini tanımadığını açıkça belirtir. Bu, krediblogu.com web sitesinde sağlanan tüm bağlantıların yanı sıra krediblogu.com’nın ziyaretçi defterinde, tartışma forumlarında ve posta listelerinde üçüncü taraflarca oluşturulan içerik için de geçerlidir. Bağlantının sağlandığı sayfanın sağlayıcısı, yasadışı, yanlış veya eksik içeriklerden, özellikle de bu tür bilgilerin kullanımından veya kullanılmamasından kaynaklanan hasarlardan yalnızca sorumludur. Buradaki bağlantılarla ilgili yayınlara başvuran herkes sorumlu değildir.

TELİF HAKKI VE MARKA HUKUKU

krediblogu.com, grafiklerin, ses kayıtlarının, video parçalarının ve kendi oluşturduğunuz metinlerin veya yetkisiz grafiklerin, ses kayıtlarının, video parçalarıyla oluşturulan grafiklerin, ses kayıtlarının, video parçalarının ve krediblogu.com’daki yayınlarda kullanılan metinlerin telif hakkını dikkate almak için her türlü çabayı göstermektedir. eğin. Ve metne değinmek istiyorum. Web sitesinde adı geçen marka ve marka adları bazı durumlarda üçüncü taraflarca korunmaktadır ve sınırlama olmaksızın uygulanan ticari marka ve mülkiyet hakları yasalarına tabidir.

Bir markanın belirtilmesi, markanın üçüncü taraf haklarıyla korunmadığı sonucuna yol açmamalıdır. krediblogu.com tarafından oluşturulan yayınlanmış öğelerin telif hakkı yalnızca krediblogu.com’ya aittir. Bu grafiklerin, ses kaynaklarının, video parçalarının ve metnin diğer elektronik veya basılı yayınlarda oynatılması veya kullanılması krediblogu.com tarafından lisanslanmıştır.

VERİ GİZLİLİĞİ

Web sitemize kişisel veya ticari bilgiler (e-posta adresi, ad, adres) girebiliyorsanız, kullanıcının bu verileri ifşa etmesi sizin izninize tabidir. Teknik olarak mümkün ve makul olduğu sürece, kullanıcı bu tür verileri sağlamadan, anonim veriler kullanmadan veya bir takma ad kullanarak sağlanan tüm hizmetleri kullanabilir ve ödeyebilir.

18 yaşın altında, bir ebeveynin veya velinin izni olmadan kişisel bilgi verilmemelidir. Çocukların ve gençlerin kişisel bilgilerini istemiyoruz, toplamıyoruz ve iletmiyoruz.

YASAL BİLDİRİM

Bu bildirim, bu açıklama ile ilgili herhangi bir web sitesinin ayrılmaz bir parçası olarak düşünülmelidir. Bu metnin herhangi bir kısmı veya herhangi bir temsili ilgili yasaya uymuyorsa, uyumsuzsa veya tam olarak uymuyorsa,

Başa dön tuşu