BankacılıkFinansal İşlemler

Yapı Kredi POS Destek Hattı Direkt Bağlanma

Yapı Kredi Pos Destek hattı için hiç beklemeden müşteri hizmetleri ile görüşmek için Yapı Kredi pos destek direk bağlanma ile yöntemini kullanabilirsiniz

Pek çok bankalarda olduğu gibi Yapı Kredi pos destek hattı üzerinden Yapı Kredi Banka müşterisi olan işletmeler detaylı bilgiler alabiliyor. 7/24 hizmet sunan Yapı Kredi Bankası POS destek hattı üzerinden pos cihazınıza ilişkin tüm soruları sorabilir ve detaylı yanıtlar alabilirsiniz.

Bu hizmeti müşterisi olan işletmelere özel olarak sunan Yapı Kredi Bankası bu sayede geniş müşteri işletme potansiyeline sahiptir. Her geçen gün bankacılık hizmetlerine bir yenisini daha ekleyen Yapı Kredi Bankası bünyesinde satın alınan pos cihazları hakkında da kesintisiz bir biçimde destek hizmetleri sunuyor. Bu sayede işletmeler pos cihazı teknik problemlerinde ve kullanımı hakkında doğrudan Yapı Kredi Bankası POS destek hattına yönelebiliyor.

Yapı Kredi POS Destek Direkt Bağlanma Nasıl Olur?

Yapı Kredi Bankası POS destek hattından faydalanılabilmesi için ilk olarak bankaya kayıt olunarak pos cihazın satın alınması gerekiyor. Türkiye’de bulunan pek çok işletmeler tarafından da tercih edildiği üzere Yapı Kredi Bankası Pos destek hattı sayesinde ek ücretler ödenmeden cihaz sorunları kolayca giderilebiliyor.

Yapı Kredi Bankası 444 0 448 POS destek hattından iletişime geçilerek pos cihazı hakkında arıza bildirimi, poz cihazı gün sonu işlemleri, pos cihazı başvurusu, sanal pos cihazı kullanımı gibi pek çok farklı türden istekler belirtilebiliyor.

Yapı Kredi Bankası POS Cihazı Türleri

Türkiye’nin önde gelen bankalarından biri olan yapı kredi destek hattından ayrıca toplamda 3 farklı pos cihazı türlerinden faydalanılabiliyor. Bu pos cihazları ise bireysel amaçla kullanılan pos cihazı, firmalar için kullanılan pos cihazı ve sanal pos cihazıdır. Bunlar arasında ihtiyaç duyulan poz cihazı tercih edilebildiği gibi her 3 türde seçilebiliyor.

Yapı Kredi Bankası POS Cihazı Başvurusu

Yapı Kredi Bankası’ndan pos cihazı satın almak isteyen birey ve işletmeler tercihleri doğrultusunda Yapı Kredi pos destek numarası olan 444 0 448 hattından, bankanın internet bankacılığı ve şubesinden pos cihazı başvurusu yapabiliyor.

Pos destek hattından sözlü olarak cihazın satın alma talebi oluşturulması, şube ve internet bankacılığı üzerinden ise pos cihazı başvuru formunun doldurulması gerekiyor. Pos cihazı başvuruları birey ve firmaların konumu baz alınarak farklılık gösterebiliyor.

Birey firmaları vekaletname, kimlik fotokopisi, vergi levhası, oda kayıt belgesi, imza sirküleri ve mevcut olan diğer belgeler ile birlikte başvuru yapabiliyor.

Yapı Kredi Bankası Sanal POS Cihazı Başvurusu

Yapı Kredi Bankası Yapı Kredi pos destek kanalından sanal pos başvurusu yapılabilir. Ancak diğer pos cihazları başvurusu aksine sanal pos başvurusunda belgelerin eksiksiz bir biçimde hazırlanması gerekiyor. Yapı Kredi Destek Hattı üzerinden Teleweb Pos, Kolay Mağaza ya da Standart Posnet gibi alt ürünler arasında seçim yapılmalıdır. Ticari yönden ortaklıklarda ise ticaret sicil yetki belgesi, sicil gazetesi, imza sirküleri, işletmeye ait vergi levhası ve mevcut olan diğer belgeler ile birlikte başvuru yapılması gerekiyor.

Yapı Kredi Pos Destek Müşteri Hizmetleri

Yapı Kredi Bankasından pos cihazı satın alan işletmelerin cihazları Yazar Kasa Pos ve Pos olarak sigorta kapsamına alınıyor. Bu sayede pos cihazı ve işletmeler güvence altına alınıyor. Yapı Kredi Bankası 444 0 448 yapı kredi pos destek hattı üzerinden ayrıca World Ödeme Merkezi olmayı talep eden işyerlerinin en düşük 3 yıl boyunca aktif bir biçimde hizmet sunuyor olması ve World Üye İşletme konumunda olması gerekiyor.

Tavsiye İçerik : Uygun Pos Komisyon Oranları Veren Bankalar

Yapı Kredi Bankası pos cihazına pratik bir biçimde sahip olmak isteyen işyerleri 444 0 448 Yapı Kredi pos destek numarası üzerinden ya da en yakın Yapı Kredi şubesinden şahsen başvuru yapması yeterlidir. Ayrıca bankanın resmi web sayfasına giriş yapılarak da pos cihazı hakkında detaylı bilgiler alınabilir.

Tufan DEMİRCİ

Kredi ve finans konularında araştırmalar yapmaktan hoşlanırım, araştırmalarımda öğrendiğim bilgileri akıcı ve öğretici şekilde okurlarımla paylaşırım. Bilgisayarlı Muhasebe bölümü mezunuyum. İçeriklerim ve banka sorunlarınız ile alakalı her şeyi bana iletişim bölümünden ve konu altındaki yorum formlarından sorabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu